Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor így apukám fogja...

Most akkor így apukám fogja kapni a nyugdíjat vagy nem?

Figyelt kérdés

eddig 67%-ban volt rokkant, most pedig 69%-ban egészségesnek titulálták. a határozatban az áll, hogy jún.1-től megszűnik a nyugdíja, még ebben a hónapban kapott nyugdíjat. megfellebeztük a határozatot.

valahol úgy hallottam, hogy ha megfellebezik a határozatot, akkor addig küldik a nyugdíjat, míg nincs végleges döntés, de ha nem kapja vissza, akkor az addig kiutalt nyugdíjat vissza kell fizetni. akkor most ez így van, vagy nem?


2012. jún. 26. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A határozat szerint van egy időpont amíg kapja a nyugdíjat. Utána már nem fogják küldeni,még akkor sem ha fellebbeztétek a határozatot. Ha megnyeritek akkor visszamenőleg megadják. Ha nem nyeritek meg a pert,akkor továbbra sem kaptok.
2012. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, akkor valószínűleg, ez a június 1 volt az az időpont..
2012. jún. 26. 12:56
 3/5 anonim válasza:
84%
Szerintem az én faterom is így fog járni. Nagy szégyen ami Magyarországon van.
2012. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát egyetértek veled.

mindenki a környezetemben egészséges 60-70 éves emberek. mehetnek dolgozni, én nem tudok, nemhogy egy ilyen idő ember, akkor mutassák meg hova mehet az ilyen, mert ha a falat kaparja az ember akkor sem talál munkát.

2012. jún. 26. 14:58
 5/5 A kérdező kommentje:
igaz
2012. jún. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!