Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kezd elegem lenni az internete...

Kezd elegem lenni az internetes kamu pénzkeresős reklámokból! Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

A szüleim (és én) mindig is úgy látták, hogy pénzt kemény munkával lehet megkeresni. Ha annyira igaz lenne az otthon is végezhető, internet adta pénzkeresési lehetőségek nuku végzettséggel, akkor mindenki fizetéskiegészítésként ezt is csinálná a munkája mellett.

1. Itt van pl. a facebookos reklám, hogy "Keress 10000 €-t" és kamu kommentek vannak az oldalon, hogy mennyire bejött nekik az élet, és Audit vagy vörös színű Ferrarit vettek a pénzből....

2. Emailek küldözgetése. Nem is akármilyen email címekről...: nyeremenysorsolo@freemail.hu, nyertesszelveny@citromail.hu... szánlmas.

3. Kéretlen reklámok... "Gratulálunk! Megnyerted az IPhone/IPad/Samsung Galaxy...-t és nincs más dolgod mint elküldeni a 17628-as számra az IGEN szót. Utána néztem a számnak, amely egyenként 550 Ft-os, emelt díjas sms-eket küld, és a lemondásért is sms-t kell küldeni.

4. Játsszon Pókert és nyerjen...blablabla...1 emberről se tudok, aki aktívan pókerezett volna, és beválthatta volna a több tíz dollárját magyar forintra + el is dicsekedett vele.


Mire jó ez? Kinek jó ez?

22/F



2012. jún. 29. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sok a friss internetező, egyre több nagyi és egyre fiatalabb gyerekek ülnek internet mellé és az ők naivitását használják ki ezek a csalók. Vannak, akik bedőlnek.
2012. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de én már annyira unom :S
2012. jún. 29. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:

"4. Játsszon Pókert és nyerjen...blablabla...1 emberről se tudok, aki aktívan pókerezett volna, és beválthatta volna a több tíz dollárját magyar forintra + el is dicsekedett vele. "


Én már nem egy olyan magyar pókerjátékost ismerek, személyesen aki több százezer $-t keresett online és élő pókerrel. ;)

2012. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Van akit letudnak húzni ezekkel sajnos. Plussz még arra jó hogy a valós pénzkeresési módokkal is totál szkeptikus lesz az ember a sok szemét miatt :)

Én belekerültem az online befektetési szférába persze nem ilyen idióta hirdetéseken keresztül és azóta is gyarapszik a pénzem, bár ez is kicsit olyan világ mint a tőzsde szóval ha belenyúl az ember bukhat is de ha szerencséd van és jó lóra teszel akkor megsokszorozhatod a pénzed :) 22/F

2012. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A póker része egyáltalán nem hülyeség.. ;D
2012. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!