Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy az út...

Titeket nem zavar, hogy az út menti árusok (dinnye, eper. Stb) nem írják ki az árat?

Figyelt kérdés
Szerintem ezzel potenciális vevőket vesztenek. Így tuti nem fogok megállni. Ha viszont kiírja (esetleg már 500 m előbb is hogy tudjak gondolkodni) (még ha sokallom is) az árat gondolkodóba esek és lehet hogy megállok. Több az esély a semminél.Valahogy az az érzésem, hogy megnézik az autódat és a hasukra ütnek.
2012. júl. 2. 15:11
 1/3 anonim válasza:
Én ugyanazon a véleményen vagyok, mint te. Ha nincs ár nem állok meg. Lehet, hogy csak elfelejtették, de nekem is fontos, mert ha csak ott jönn le, hogy drága, akkor feleslegesen álltam meg. Ez meg bosszantó tud lenni, inkább akkor megveszem otthon a közeli piacon.
2012. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szerintem ezzel potenciális vevőket vesztenek. "


Vagy nyernek :) Ha meglátod, hogy 1500Ft 1kg eper, akkor azért nem állsz meg. És más sem. Ha viszont megáll legalább megkérdezni, hogy mennyi, akkor esetleg mégis visz valamit - ha már egyszer megállt.

2012. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehetséges -de ha ott mondja meg hogy 1500 Ft akkor ha drágállom akkor sem veszem meg de esélye sincs hogy odamenjek csak azért hogy megkérdezzem.

Mert ha már megállok és rászánom az időmet akkor lehet hogy veszek (még ha drágállom is) de rossz szájízzel. Szerintem ez mostanában kezd elterjedni. Pl a burgonya hagyma mindenhol ki van írva- ahol az út mentén árulják. Tiszta sor- egy zsák 1000 Ft. Kell megállok nem kell továbbmegyek. Azért is kérdeztem meg itt, hogy ki hogy reagál rá, ki hogyan működik. Lehet hogy így van ahogy az utóbbi válaszoló írta.

2012. júl. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!