Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megteheti ezt a diákszövetkezet?

Megteheti ezt a diákszövetkezet?

Figyelt kérdés

Mindig következő hónap 10-én utalják a fizetésünket, csak pár napot dolgoztam júniusba, kb 5-6ezer forintra számítanék..

Mindig 7 óra után pár perccel át szokta már utalni a bank az összeget, de még semmi..

Ennek lehet köze ahhoz, hogy megszűnt az a munkahely, ahol előzőleg dolgoztam, ezért egy másik helyre akartak hívni, ami viszont engem nem érdekel, de oktatáson meg voltam..

Azért vonnak le pénzt?

Vagy még utalhatnak valamit, csak később?

Nagyon kellene még ez a pár ezer forint is most:(

Előre is köszönöm.



2012. júl. 10. 08:21
1 2
 11/14 anonim válasza:

3-as


Ha így van kiíratod a neved és tisztázódik a dolog.

1 kattintás a beállításoknál!

2012. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

tegnap du megkaptam a fizum, szóval kár volt kétségbeesnem, csak már 6kor fenn voltam, úgy vártam azt az smst és semmi, mikor így is le vagyok égve, azért pánikoltam be kicsit


a vitába nem avatkoznék bele, de folytathatnátok privátba is..

2012. júl. 11. 09:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Örülök hogy megkaptad a pénzed. :)


Privátra meg nincs szükség mert a választ megkaptuk a 3-as diákmunkástól :)

2012. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 husiszusi válasza:

Sziasztok,


Sajnos én is hasonló cipőben járok... De sajnos már 1,5 hónapja csúszik.


A 7 -es a következőt írta:

"Másrészt elméletben a szabályozás szerint valóban akkor is fizet a szövetkezet ha a bérbevevő végül nem akarna! "


Kerestem ezt a szabályozást azonban nem találtam.


Ha valaki meg tudná mondani, a pontos szabályozásra vonatkozó hívatkozást azt megköszönném.

2014. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!