Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » T-mobil részletfizetés elmarad...

T-mobil részletfizetés elmaradás miatti telefonhívások?

Figyelt kérdés
T-mobilos előfizető vagyok, és már nem egyszer megfigyeltem hogyha 2-3 hét késésben vagyok a telefonszámlám befizetésével akkor ameddig be nem fizetem, napi rendszerességgel hívogatnak ismeretlen számon. Reggel 8-tól kb délig, óránként hívnak, felveszem de nem szól bele senki. Ha felvettem utána aznap már nem hívnak, viszont ha kinyomom akkor pontosan 1 óra múlva megint csörögnek. Gyanítom h a telefontársaság hívogat, de nem tudom h miért. Így akarják ellenőrizni h még használom-e a számot vagy miért csinálják? Eléggé idegesítő.
2012. júl. 11. 13:15
 1/1 anonim válasza:
Szia.Ez azért van mert beszélni akarnak veled hog mikor tudod kiegyenlíteni a számládat.És először gép beszél aztán kapcsol át az illetőnek.
2012. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!