Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Flegma bunkó főnök, hogyan...

Flegma bunkó főnök, hogyan kezeled?

Figyelt kérdés
A műszakvezetőnk egy bunkó, eléggé furcs stílúusú ember. Mindenkivel rondán, embertelenül beszél. Kiabál leszid mindenért indenkit, ha kell, ha nem, ha kér valamit mit csinálj, azt sem tudja normálisan emberhez méltóan megtenni. Én a kutyámmal sem beszélek úgy ahogyan ő velünk. Mindenki csinálja a dolgát, ő mégis idegbajos, ordít csúnyán beszél mindenkivel. Mit lehetne tenni? Hogyan kezeljem? Mi jobb, ha csendben maradok vagy visszaszólok? Gyilkos szemekkel néz ránk mindig. Túl nagynak képzeli magát. Köszi előre is!
2012. júl. 18. 09:26
 1/8 gelazso ***** válasza:
40%

te vagy a beosztott. nem vagy abban a helyzetben hogy a felettesed biráld vagy kritizáld.

van szakszervezet a munkahelyeden? vagy

az ö fönökével beszélj, de tárgyilagosan és konkrét eseteket sorolva. kinek fog hinni ?

2012. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha akarod ezt a munkát, akkor bólogass nagyokat csendben.

Ha nem, akkor szólj vissza.


Amíg törvényes kereteken belül marad az őrjöngése ( tehát pl. nem megy át zaklatásba) addig nem tehetsz semmit.


Egyébként általában ők azok a típusok, akik vagy kevés szakmai tudással rendelkeznek, vagy rondák, vagy kicsi az izéjük. Valahogy kompenzálni kell...

2012. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A "Főnök, tudom, hol lakik a családod." mondat hatásos ilyen esetekben.
2012. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Igen, én is úgy gondolom, hogy vagy nagyon paraszt, vagy kisebbrendűnek érzi magát és így kompenzál.


Az én új főnököm is hasonló, Ő a paraszt fajta, "feudális nagyúr"-féle. Először meghökkentem a stílusán, gyomorgörccsel jártam be dolgozni, aztán rájöttem, hogy Ő ilyen, szegény nem tehet róla, hogy hülye. Azóta betegségként kezelem nála, ettől jobb a közérzetem, haláli nyugalom leng körül. Már arra is vettem a bátorságot, hogy finoman közöljem vele, a háta mögött röhögnek rajta a melósai. Furcsálottam, hogy ettől ledöbbent (nem is gondolta?), azóta egy kicsit mintha más lenne...

2012. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Ezeknek az embereknek kisebbségi komplexusuk van, mindig arról álmodoztak hogy 1x hatalmat kapjanak a kezükbe, és akkor majd megmutathatják hogy ők aztán az Istenkirályok. A tapasztalatom az hogy sokszor nőknél fordul nagyot a világ ha kinevezik őket, bár ez is személyiségfüggő.


Szerintem többen menjetek oda az ő főnökéhez, és finoman magyarázzátok el hogy nem a tengerészgyalogság kötelékéhez szerződtetek, és tegye rendbe a beosztottjának a lelki világát.

2012. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A ˇkedvesˇ főnök egy nő. Idióta elmebajos, nem tudok mást írni rá. Jogokról inkább nem beszélnék. Azt kritizálok akit csak akarok, halkan vagy hangosan...

Mindig talál valami kifogást, egyszer ezt máskor azt mondja. Tehát neki semmi nem jó.

Nem volt két hétig a múltkor, tiszta jó volt minden. Csinálta mindenki a maga dolgát, a másik főnökkel semmi gond nincs, igaz ő jóval magasabb pozicíóban van ennél az idegbetegnél.


Én is azt gondolom, hogy agyilag nincs rendben, beteg a lelke szegénykémnek. Szánalmas az egész lénye.

Jobb, ha nem szólok vissza, aztán majd meglátjuk meddig bírom én is.. Köszi a válaszokat.

2012. júl. 18. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Ajjaj... b*szatlan p*csa

a legrosszabb

öregem, kitartás!

2012. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csiki: vagy f@rok...
2012. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!