Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan válhatok sikeres...

Hogyan válhatok sikeres befektetővé?

Figyelt kérdés

Nem tudom, h ezen az oldalon vannak-e ilyen emberek?(mivel szélhámossal már sokkal találkoztam, de 1 igazival aki vmit le is tett az asztalra még nem)Ha mégis akadna ITT 1 olyan ember aki ért a befektetésekhez,üzlethez segíthetne elindulni ezen az úton.Link,köny v bármi amik tanulmányozásával néhány év mulva el lehet kezdeni vmit e téren.

Segítőkész emberek kommentjét várom akár itt, akár privátban! :)


2012. júl. 26. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki sikeresen befektet az nem fogja úgy sem megosztani veled mit hogyan csinált. Ráadásul ami akkor jó volt amikor ő belevágott lehet ma már nem tudná megcsinálni ugyan ezt. Ja és nem könyvekből, videókból tanulták meg hogyan legyenek sikeresek.
2012. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) nem gondolom h videóból meg könyvekből tanulták meg h hogyan legyenes sikeres befektetők.De valahol hozzá kell kezdeni az üzletnek.Alapok,kifejezések.Valahogy ami valakinek rizikós üzletnek tűnik az nekik nem.Mert már értenek hozzá.Az is igaz h marhára nem itt kéne kérdezni mivel valószínűleg itt csak hasonló emberek vannak mint te kedves 1. válaszoló!(arogáns,nagyképű,és nem ad hasznos választ,de amit leírtál tudom énis-tehát ezt a választ megtarthattad volna magadnak)
2012. júl. 26. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnek az ilyesfajta dolgok, és (bár még elég fiatal vagyok) van egy kis tapasztalatom is e téren.

Írhatnál privátban, hogy pontosan milyen üzletekre gondolsz, vagy mik a terveid ezzel kapcsolatban, hátha tudok segíteni.

Üdv!

2012. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!