Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kamu? Valakinek személyes...

Kamu? Valakinek személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link] onlinepenz_clixsense.html

4. [link]

5. [link]


2012. júl. 28. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A rulett stratégia elviekben jó lenne de a gyakorlat az hogy Ámerikában ha ezt próbálod játszani egy kaszinóban lesittelnek, a netes szoftverek pedig annyi színt dobnak egymás után amennyit nem tudsz kifizetni így buksz, a többi meg egyszerű parasztvakítás.
2012. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez mind kamu.


A Rulett stratégia pedig egyszerű, általános iskolai matematikai ismeretekkel felvértezve tudható, hogy hosszútávon biztosan veszteséges.

2012. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A stratégiával matematikailag csak nyerni tudsz. Épp ezért, a valódi kaszinókból kidobnak, ha csinálod, a netes kaszinók nagy részében nyerhetsz némi pénzt, de a végén nagyot fogsz bukni. Miért? Mert ha elég sokszor pörög ki ugyanaz a szín egy sorozatban (és előbb-utóbb mindenképp elő fog fordulni) akkor ui. a tét limit miatt nem tudsz már duplázni, és azonnal buksz. Sokat. Ha mindenképp ki akarod próbálni, akkor azt a netes kaszinót válaszd, ahol a minimális téthez képest a legmagasabb a tét limit. Az esélyek szempontjából az sem mindegy mekkora az alaptéthez és a limit/mintét arányhoz viszonyított kezdőtőkéd. monte-carlo szimulációval meghatározhatók a legjobb paraméterek, írj privátban és elküldöm a programot amit írtam rá. (Azt is meghatározza van-e optimális megállási pont a duplázásban jóval a tét limit alatt) A lényeg az, hogy ez jobb módszer játékban profit elérésére mint bármi más, de ugyanaz az alapszabály mint más szerencsejátéknál. Ne kockáztass csak olyan pénzt, amit nem baj ha elveszítesz, és tudni kell leállni.
2012. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, te hanyasok voltatok matekból?!


A duplázós stratégia MÉG MATEMATIKAILAG IS színtisztán veszteséges, a valóságban meg pláne, főleg, hogy a netes kaszinók tétlimitesek mind...


Ez leginkább általános, de max. középiskolai matek.


Olyannyira veszteséges a duplázó stratégia, hogy én pl. meg vagyok győződve róla, hogy ezeket a "hogyan legyünk rulettből milliomosok" weblapokat maguk a kaszinók csinálják.

2012. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Középiskolás matek vajon a teljes indukció amivel beláthatod, hogy igaz a következő?!:

2^n - szumma(i=0..n-1, 2^i) = 1


Az alaptétet 1-nek veszem. A fenti képlet reprezentálja, hogy, az alaptéttel indítva az első n lépésben rossz színt kapva és duplázva elveszíted fenti szumma(..) összeget, az n+1-edik lépésben viszont 2^n téttel nyersz, amin a nyereséged 2^n. Tehát matematikailag, másképpen fogalmazva, ha nem lenne az asztalokon bet limit, ill. ha nem fogysz ki a tőkéből, minden sorozatban megnyered az alaptétet.


Nem általános, de nem is középiskolás matek megállapítani az előző hozzászólásomban említett esetleges optimális megállási pontot, kezdőtőkét a többi paraméter függvényében. Erre monte carlo szimuláció a megfelelő eszköz. Én ötöst kaptam az előbbi kurzuson BME mérnök-fizikus szakon, hát a kedves előttem hozzászóló?

2012. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!