Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tescóban almareszelőt vettem...

Tescóban almareszelőt vettem tegnap, de kiderült hogy van itthon már egy, visszavihetem?

Figyelt kérdés
A vevőszolgálatos szerint nem vehetik vissza mert nincs már rajt a vonalkód (otthon egyből leszedtem, kidobtam). Blokkom megvolt, ilyenkor mit lehetne tenni? Azt mondta csak sértetlen csomagolásban veszik vissza.
2009. júl. 16. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem tudsz mit csinálni, tényleg csak sértetlen csomagolásban veszik vissza.
2009. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, csak sértetlen csomagolásban kötelesek visszavenni a termékeket...


Olyan nagy összegbe került, hogy ez a pénz most hiányzik?


Esetleg próbáld meg kínálgatni az ismerőseidnek (szomszédok, barátok, kollégák, rokonok), hátha valakinek ÉPP EZ hiányzik a konyhájából.

A blokkal igazolhatod, hogy mennyibe került, mikor vetted!

2009. júl. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát igen: 1200 ft volt és annyira nem állunk jól, hogy ez ne számítson, de majd próbálok túladni rajta
2009. júl. 17. 07:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha eladni nem tudod, akkor valakinek szupi ajándék lehet majd szülinapkor, karácsonykor, vagy adott ünnepen. Lehet valakinek épp erre van szüksége, mert a régi rozsdásodik, vagy csúnya stb.

Vagy esetleg albérletben, koliban élő emberkének is odaadhatod, ha van ilyen a rokoni közösségben, lehet jól jön majd neki. Már ha szeret reszelt almát enni. :) De ez csak egy plusz ötlet volt.

2009. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2009. júl. 17. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!