Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit is kell csinálnia egy...

Mit is kell csinálnia egy AVON tanácsadónőnek?

Figyelt kérdés
Regiztem tanácsadónőnek csak a csillagal jelölteket töltöttem ki tehát az e-mail címemet nem akkor a posta címemre küldik, hogy mit kell csinálnom, vagy hogyan tovább?
2009. júl. 17. 20:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Milyen otthoni munkákat tudtok ami nem kamu?

12/L

2009. júl. 17. 20:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz katalógust, és abból kell eladnod az érdeklődőknek az avon termékeit.
2009. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

12 évesen nem hiszem, hogy lehetnél AVON tanácsadónő, hiszen ott meg kellene vásárolnod a megrendelt cuccokat az AVON raktárából és te csak azután kapod vissza az árát, ha a Vevő megveszi tőled...

Honnan veszel ehhez pénzt?!

Az eladott cuccok után járó jutalékot sem fogod tudni felvenni az AVON-tól, ha nem vagy "számlaképes" vagyis bejelentett vállalkozó...


12 évesen még nem mehetsz nyári munkára sem, csak 14 éves korodtól!!! (Amikor szem.igazolványod is lehet.)


Ha majd 14 évesen elmész nyári munkára, ahhoz is kell a szüleid beleegyezése!!! Nem csinálhatsz ilyeneket a szüleid tudta és beleegyezése nélkül! 8-o

2009. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kellett megadnom, hogy mikor születtem és azthittem, hogy regisztráltam. Apum vállalkozó, úgyhogy ez nem jelent különösebb problámát majd holnap megbeszélem a szüleimmel. Boríékolást csinálhatok senki e kérdezi meg a postán, hogy elmúltam-e 14! Mi az az ilyenek??? Szerencsér e nekem nem olyanok a szüleim, hogy nem engedik meg egyébként ezt úgy mondtad, mintha mittudim én milyen idős lennél 15 évesen.
2009. júl. 17. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!