Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 éves lánynak milyen munkát...

14 éves lánynak milyen munkát lehet csinálnia a XV. Ker. Közelében?

Figyelt kérdés
14 vées lány vagyok, és sok helyen kerestem már miunkát de mindenhol min. 16-nak kellett lenni. Tud valaki valamilyen tippet, hogy hol tudnék dolgozni? Természetesen 15.00-tól max. 18.00-ig. Vagy hétvégén. Köszönöm
2008. nov. 27. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ha jó tanuló vagy, korrepetálást vállalhatsz, zsebpénzért, amiből még nem kell adózni, nem is kaphatnak el, mert végülis azt csinálod, ami amúgy is dolgod. De még nagyon komolyan ne dolgozz, azzal ráérsz még 2 évet. Ezt a korrepetálást viszont jó néven veszik akár szülők is.
2008. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kutyát sétáltathatsz, vagy hordhatsz ki újságot, vagy bármi ilyesmi munkát, amit csak így fű alatt végezhetsz, mittomén a szomszédból a Józsi bá'-nak...

Ne keress, hanem te ajánlj munkát, vagy kérdezősködj ismerősöknél. ;)

Én pl még nem voltam sztem 13 se, de már autókat mostam. Először csak bátyámét, aki adott is érte zsebpénzt, aztán már az ismerőseiét is...

Aztán egy időben hordtam ki házi tejet. Ja, meg udvart takarítottam :)

2009. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én tudok otthon végezhető számítógépes munkát (Budapesten). Nyomtatott papírról kell begépelni táblázatokat megfelelően szerkesztve. 2-3db A4-es oldalért jár 500Ft, ha az ember belejön, akkor ez 1 óra alatt is megvan. Teljesen flexibilis, hogy mennyi munkát vállalsz, de a határidő azért egyeztetve van. Munka szinte folyamatosan van, uh érdeklődők nyugodtan írjanak...
2011. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!