Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyugdíjintézet, darab hónap?

Nyugdíjintézet, darab hónap?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az történt, hogy 05.28-cal vége lett a sulimnak, így június 14-én kiiratkoztam, mivel másik suliban folytatom a tanulmányaimat szeptembertől. Anyu júniusban ugye még megkapta az özvegyi ellátást, azonban most kaptunk egy levelet, amiben június 14-től visszakérik a "jogalap nélkül" felvett ellátást. Ha egyszer végig jártam a tanévet nappalin, ami ugye június 31ig tart, akkor miért kérik ezt vissza? jogos ez így? jún. 14-e után hova jártam volna már, az iskolaudvarba?! valaki aki ért ehhez légyszi világosítson fel, köszönöm

2012. aug. 2. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Na de azt írod,hogy a tanév június 31-ig tart,te pedig kiiratkoztál június 14-én. Oké, hogy ez már csak papírforma,de akkor papíron mégsem jártad végig a tanévet.
2012. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez fantasztikus.. azért iratkoztam ki 2 héttel a suli vége után, mivel elég ritkán vannak bent. és hogy majd időben máshová be tudja iratkozni. ez röhej.. -:(
2012. aug. 2. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az,de a bürokrácia már csak ilyen.:(
2012. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!