Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan vállalhatok diákmunkát...

Hogyan vállalhatok diákmunkát (bőv lent)?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy el szeretnék menni tescoba pénztárosnak, egy diákszövetkezeten keresztül. Mik kellenek hozzá, és hogyan lehet megszerezni őket?

elősször is kell ugye iskolalátogatási, ez már megvan.

másodszor kell egy tüdőszűrés, ez ingyenes, vagy ha nem mennyibe kerül és hogyan csináltathatok?

harmadszor kell üzemorvosi vizsgálat, az üzemorvos ingyenes akkor, ha a diákszövetkezet saját orvosát kérem föl vizsgálatra vagy mindig? esetleg fizetős és ha igen mennyi? és hozzá rendelési időben csak ugy be lehet battyogni?

tom sok kérdés de talán valaki jártas ebben és feltud világosítani...



2012. aug. 3. 16:41
 1/2 anonim válasza:
Én is dolgozom minden nyáron, bár nem szövetkezeten keresztül. A tüdőszűrés csak akkor ingyenes, ha az évesre mész el, amiről papírt is küldenek. Egyébként bemész a kórházba, kérsz egy időpontot és olyan 900-1000 forintot kell fizetned. Az egészségügyi kiskönyvedbe kell pecsét, hogy alkalmas vagy, úgyhogy elmész a háziorvoshoz, nekem ez 5000 forint volt, de van, aki ingyen megcsinálja (úgyhogy előtte érdeklődj).
2012. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én voltam Tescoban pénztáros egy évig. Nos, elárulom, a tüdőszűrőre csak annyit mondtak, legyen mindig nálam, meg se nézték, hogy van-e. Csak eléjük raktam az iskolalátogatási igazolást.Mádt, emlékeim szerint nem kellett beszereznem.Bár nem tudom, te melyik szövetkezetnél akarsz munkát vállalni.
2012. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!