Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felmondás hátul ütő nélkül de...

Felmondás hátul ütő nélkül de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Volt egy munkahelyem de csak 3 hétig dolgoztam ott.Ugyebár havi 47000 ft-ot kerestem volna.Közben jött egy jobb lehetőség és ezért felmondtam.Kérdésem az lenne hogy esetleg van valami hátul ütője a dolognak?Ledolgoztathatnak velem valamennyi napot?Vagy esetleg valamiben befolyásolhatják a dolgaimat?Válaszokat előre is köszönöm.
2012. aug. 5. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a 3 hét még a próbaidő alatt van, valamint nem határozott idejű volt a szerződésed, akkor nincs semmi hátrányod ebből.

Ha nem volt kikötve próbaidő, akkor van felmondási idő, és annak ledolgozására a munkáltató kötelezhet minden további nélkül. Ez minimum 30 nap.

2012. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!