Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Most ilyenkor mi van, ha...

SOS! Most ilyenkor mi van, ha még mindig nem jött meg a vateráról megvásárolt és kifizetett cucc?

Figyelt kérdés

Sima levélként adták fel hétfőn, azaz augusztus 6-án. Most már péntek van, 10-e és még mindig nem jött meg! Magyarországról van szó, tehát nem külföld!!

Most akkor mi van? A cuccot kifizettem azonnal és már nagyon várnám már! Ráadásul több mint 2 hete zárult le az aukció, már értékelnem kéne a vatera szerint! Az eladó (csupa pozitív értékelése van rengeteg) azt mondta, most hétfőn tudta postázni. Szóval elég későn postázta is, viszont azóta is meg kellett volna már jönnie, nem???

Most akkor mi van ilyenkor? Mi lesz?? Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 10. 21:48
 1/5 shelli válasza:
Ha sok pozítívja van biztos tényleg elküldte, azért kár hogy nem ajánlottként kérted. Az eladók többsége felhívja a figyelmet hogy sajnos a posta helyett nem tud felelősséget vállalni. Én sima postával nem is küldök semmit! Nekem volt hogy egy hetet is ültek rajta a postán úgyhogy még elvileg jöhet. Értékelni meg ráérsz hetek múlva is.
2012. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De amúgy tényleg nem értem, hogy a postának mi tart ilyen sokáig hogy megérkezzen valami? Elvileg pár nap múlva meg kellett volna jönnie, nem? Még sose volt ilyen, hogy ilyen sokáig ne jött volna meg valami és nagyon aggódom.

Mi van ha nem jön meg sose? Akkor annyi a pénzemnek???

2012. aug. 10. 22:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy a posta visszafizeti nekem a pénzt? Mert van róla bizonyítékom hogy kifizettem.
2012. aug. 10. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:

A posta nem fizet ki neked semmit.

Bármilyen hihetetlen, a Posta maga SEMMILYEN felelősséget nem vállal azért, hogy egy levél megérkezik-e vagy sem. Olvasd el egyszer a feltételeiket, hajmeresztő dolgokat írnak le benne...

2012. aug. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy r*hadna meg a posta! Én biztos vagyok benne hogy ők a hibásak, mert egy másik cuccomnak is meg kellett volna már érkeznie és az se jött még meg, azt is kifizettem és postázták!!!
2012. aug. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!