Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy szép lány vezet egyedül...

Ha egy szép lány vezet egyedül egy szép fehér BMW-t, az az övé lehet, vagy a pasijáé?

Figyelt kérdés

és van olyan srác, aki rábíz egy szép kocsit a bnőjére?


vagy mi a legeselyésebb?


2012. aug. 11. 19:20
 1/7 anonim válasza:
Az övé!;)
2012. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és vajon miből lehet rá pénze?
2012. aug. 11. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
És a fiúknak vajon miből?
2012. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a fiúk, mivel szinte mindegyiknek álma egy kocsi, már a suli elvégzéséért kapják apukától, illetve, hogy hamarabb kezdenek ált. dolgozni, összegyűjtik, v. megveszik hitelre (egy nő nemigen venne hitelre egy kocsit - más a beállítottság) vagy a férfiak ált. többet keresnek és nem gyerekről álmodoznak hanem kocsiról akár 30 éves fejjel - így ők foggal körömmel szereznek kocsit maguknak.

a nők nem ilyenek.

ha egy nő kocsit vesz, ott van pénz rendesen.

mert a nőknél a fontossági sorrend amire költenek:

lakás/rezsi/megélhetés

bulik, bnők

smink, parfüm, stb


és itt már fel is élték, amilyük van.


de ha még lenne ezen felül - akkor drága ruhák, nagy kéró


szóval a kocsi valami mérhetetlen egy utolsó helyen van szerintem, tekintve, hogy a pasijuk úgy is hurcolja őket.


ja és kétlem hogy egy leültetett, tuningo9lt szép BMW női ötletből pattan volna ki....

2012. aug. 11. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdésedből az jön le, hogy még elég fiatal vagy... hidd el, ha nőt látsz ilyen kocsiban, az 80%ban az övéké és ebből a 80%ból kb 70% nem is lízingre vette, ezzel szemben a pasik inkább lízingelik. Persze ez az én szubjektív meglátásom. Barátnőmnek bmw-je van saját pénzből, és lakása saját pénzből (kp-ra). Szerintem mindenki tudja miből... (a pasijának opelje van, lakás nincs)
2012. aug. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ma megint láttam, és a barátja vezetett. előttem pakolták be a csomagtartót. nagyon helyes a srác is. kicsit ki van gyúrva.
2012. aug. 12. 20:53
 7/7 A kérdező kommentje:
szóval valószínűsítem már,a srácé a kocsi.
2012. aug. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!