Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy cég Budakeszin, ahol 1-3...

Egy cég Budakeszin, ahol 1-3 havonta hirdetik meg ugyanazt az adminisztrációs állást?

Figyelt kérdés

"Ismerek egy céget Budakeszin, ahol 1-3 havonta hirdetik meg ugyanazt az adminisztrációs állást. Sajna senki nem bírja a a hül*e főnököt, így a cég kénytelen állandóan, hirdetni

Más kérdés, hogyha kirúgnák a főnököt, akkor nem lenne gond, csak hogy a főnöké a cég..."


Ezt egy másik kérésre adott válaszként olvastam, de felmerült bennem a kérdés, ilyen esetben mit lehet tenni?



#Budakeszi #hirdet adminisztrációs állás
2012. aug. 17. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!

Ha egy vállalkozó ennyire hü.lye, hogy nem veszi észre, az állandó személycsere nem előre viszi a vállalkozását, és azt sem veszi észre (sem ő, sem a családjában valaki) hogy ennek valószínű ő az oka, akkor előbb-utóbb majd lehúzhatja a redőnyt, és a vállalkozásának annyi.


Majd elgondolkodik, amikor azt veszi észre, hogy senki nem jelentkezik hozzá a hirdetésére.

2012. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csibexke ***** válasza:

Melyik ez a cég?

csak mert én is ott lakok,kiváncsi lennék :)

2012. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

"Majd elgondolkodik, amikor azt veszi észre, hogy senki nem jelentkezik hozzá a hirdetésére."


Úgye ez csak vicc volt???


Manapság egy hírdetésre 400-500 jelentkező van minimum.


"Lapátolhat" a munkáltató a jelentkezők közül.

Egyébként ha rossz a munkahely a dolgozó bármikor felmondhat. Így max. ugynúgy állásnélküli lesz mint előtte.

2012. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Munkanélküli van, de mint látjátok, megy a híre, hogy oda ne menj, mert egy vadbarom a tulaj, vagy mert nem fizetnek ki rendesen, vagy mert minimálbérért a hájadat is lehúzzák. Előbb-utóbb csak olyan jelentkezői lesznek, akikkel nem fog tudni tartósan talpon maradni.
2012. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire jó de én ismerek olyan média céget amelyik ugyanarra az állásra évek óta hirdet felvételt.Lehet ,hogy csak töltelék a hirdetés mert nincs miről írniuk?
2013. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!