Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Még komolyan léteznek korábbi...

Még komolyan léteznek korábbi TSZ dolgozóknak a saját magántulajdonukban lévő nagy telkei, amiknek az eladásából még az unokáiknak sem kell dolgozniuk?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam, hogy Budapest körül van csomó magántulajdonban lévő telek, amiket 50-100-200 millió Ft-ért adnak el, főleg ilyen helyekre épül az Auchan, Tesco..stb)Én úgy tudtam, hogy már nem magánszemélyektől veszik ezeket meg. ezek szerint még léteznek ilyeneket? Hogy lehetett annak idején ilyen adakozó helyre kerülni dolgozni, ahol unokákig megoldják az embernek a pénzügyét?
2012. aug. 17. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak, ismerek személyesen is.


Hogyan lehetett annak idején ilyen helyre kerülni? Úgy ahogy most! Nem mennek máshogy a dolgok.

2012. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leginkább MSZMP párttagnak kellett lenni. Jó elvtársnak.
2012. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!