Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valamiféle üzletben nem...

Ha valamiféle üzletben nem tudnak visszaadni bizonyos (forgalomban lévő hivatalos) címletedből, akkor el lehet hozni ingyen az árut?

Figyelt kérdés
Nem Ferrarira gondoltam, hanem mondjuk egy virágcsokorra/egy üdítőre, amiért úton-úton beugranál egy-egy boltba, de a 10000esed láttán elzavarnak. Hisz elméletileg kötelesek visszaadni, akkor mért is ne hozhatnánk el ingyen az árut, ha már képtelenek?
2012. aug. 21. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

Velem sokszor történt ilyen, de valahogy mindig sikerült felváltani valakinél.

Héven is gyakran volt, hogy nem volt nálam apró, de azt elnézték, úgy, hogy legközelebb legyen.

2012. aug. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem aludj még,korán van :D

Elküldenek,hogy váltsd fel,jobb esetben,ha van kisegítő akkor az megy el felváltani a pénzt.

2012. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, remélem is hogy megoldják, mert legközelebb ha nem képesek visszaadni akkor elhozom az árut, azt pereljenek csak XD ne hogy már én szívjak amiért képtelenek aprót tartani maguknál...
2012. aug. 21. 21:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy valószínű nincs olyan jogszabály ami feljogosít erre, de szerintem jó lenne bevezetni, meglegyen a motiváció arra, hogy legyen mindig visszajáró :D
2012. aug. 21. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!