Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teljesen elvagyunk adósodva!...

Teljesen elvagyunk adósodva! Mi a megoldás? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Hosszú lesz. Én 24 éves vagyok anyu 54 apu 57 és van egy 22 éves tesóm is aki tanul. Jelenleg csak édesapám dolgozik,mert anyu és én is elvesztettük a munkánkat. Anyu nem talál, és sajnos én se. Mivel a diplomámhoz, hiányzik a nyelvvizsga, így amikor van munkám abból is csak 70-80 ezret keresek amiből jó esetben is 40-et tudok hazaadni. Van 3 féle hitelünk 28 ezres közös költség,szerintem az is eszméletlen magas, mi történik ha hónapokig nem tudjuk fizetni? Mindenkinek tartozunk már, a szar meg csak egyre nagyobb. Ha kapok munkát, az sem két napos folyamat, mire behívnak, kiválasztanak,és kezdhetek. Külföldre menni nincs pénzünk. Mit tehetünk? Féltjük a lakást..de egy fizetésből nem tudunk létezni is meg mindent kifizetni.Már aludni sem tudok,mert rettegek a jövőtől. Nem gondoltam 10 évvel ezelőtt, hogy ilyen lesz a fiatalságom. Évek óta ez megy főleg pár hónapja mióta én se dolgozom meg anyu se. Szívesen szórólapoznék, de kint lakunk, és környéken lehetne csak, mert bérletre sincs pénzünk. Nem tudom mit tegyünk, de ez így nem mehet tovább! Van ebből kiút? Kérlek ne azzal gyertek ,hogy menjünk el dolgozni, mert tényleg akarunk, de sokszor még egy takarításhoz is tapasztalatot kérnek! Bármilyen megoldásra nyitott vagyok ami kivitelezhető.

2012. aug. 25. 09:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy hitel kártyatartozása volt a nagyapámnak.
2012. aug. 25. 16:46
 12/14 tetro ***** válasza:
De könyörgöm, az örökségről le lehet mondani
2012. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pedig külföld lesz a megoldás,menj el sztem.Itthon csak nyomor várna rád.

Milyen diplomád van?

2012. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

' Úgy, hogy hitel kártyatartozása volt a nagyapámnak.'


És?? Az neki volt, nem neked!

2013. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!