Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha interneten sok terméket...

Ha interneten sok terméket vettem különböző emberektől, de az eladó nem küldte ki a terméket, mire számíthat, s vissza kapom e a pénzem?

Figyelt kérdés

Tehát több százezer forint értékben vásároltam az utóbbi 2 évben interneten, de az eladók elfelejtették kiküldeni a terméket. Ezt azokra értem, akik nem küldték a terméket az átutalt összegért. A zsaruk nem nagyon foglalkoznak ezzel. Hiába jelentettük fel többen. Magyarul internetes csalók. Ráadásul külföldről is rendeltem párszor, de ott egy esetben fordult elő, hogy nem küldte ki az eladó az árút.


Van e valami remény, hogy viszont lássam a pénzem, vagy az eladó ilyen könnyen megússza!?



2012. aug. 25. 22:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!