Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár a szociális segély ha...

Jár a szociális segély ha nincs bejelentett lakcím és ideiglenes sem? Sürgős!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a nagymamám védett korban van és szociális segélyt kap. Na már most ha nem lesz neki se állandó se ideiglenes lakcíme akkor is kapja a pénzt??! Előre is köszönöm.

2012. aug. 28. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
De akkor hol él? Nem tudom nagyiknak nem nagyon van bankszámlája, akkor hova vinné a postás? Meg a segélyt a helyi önkormányzatól kell megigényelni, akkor nincs helyi önkormányzata sem.
2012. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bankszámlát csináltatunk. És ha lenne ideiglenes lakcíme, akkor arra adnának?! Igazából kerestem mindenhol neten, de sehol nem találtam erre vonatkozó írást!!
2012. aug. 29. 08:33
 3/3 anonim válasza:
Tartózkodási hely létesítésével is jár a szociális segély, de mindenképp kell címet megadni és bármi van erre a címre küldik az értesítést, mert minden változást 15 napon belül be kell jelenteni a hivatal felé. (felülvizsgálat, költözés, stb.)
2012. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!