Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyi pénzt kerestek? Mi...

Ti mennyi pénzt kerestek? Mi a foglalkozásokat?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, nem látok bele ilyen dolgokba, ezért szeretném megtudni, hogy ki mennyi pénzből él, hányan élnek abból a pénzből, mit és mennyit dolgozik érte, milyen plusz juttatásokat kapnak esetleg máshonnan, mire költik azt a pénzt.

Legyetek szívesek leírni a korotokat is, köszönöm. :)


2012. aug. 29. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Programozó-webfejlesztő, saját vállalkozás. K_rva sokat dolgozom, ketten élünk a pénzből, ami nyilván minden hónapban más, átlagosan olyan 300-400 ezer.

De néha 0. Néha meg 2 millió.

Különösebben semmire nem költöm, ennivaló, néha szórakozás, benzin, hasonlók.

2012. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én 150-et,párom 160-at kap kézhez,mindketten kezdő mérnökként Borsodban.Plussz bérletet,és fejenként kb 400ezer cafeteriát (ebből 60Erzsébet utalvány,többi szép kártya)

Albérletben élünk,30ezerbe kerül,a rezsi nyáron 15,télen 35.Ezen kivül kajára,szórakozásra,ruhára költünk.

Huszonévesek vagyunk

2012. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom cukrász, nettó 100e ft-ot keres, heti 5 nap 8 órában. Én éppen munkát keresek, de vendéglátós végzettségem van. Ha pincérként elhelyezkednék valamivel több munkával keresnék nettó 130-180e ft-ot.


Tanulj minél többet, ne csak egy érettségivel kezd el az életed, mert ha csak nincs szerencséd, vagy ismerőseid itt-ott, akkor belekerülsz egy malomba, ahonnan nagyon nehéz kijönni.

2012. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi azt hiszem jól élünk.

Én nettó 310 ezret keresek, a férjem kb. 230 ezret.

Ebből élünk hárman a kisfiunkkal. A lakásunk már tehermenetes, de korábban volt rajta 7 millió hitel, annak a törlesztése azért kemény dió volt. A kocsihitel 30 ezer havonta, még 5 évig.

Megvan mindenünk, amire szükségünk van, jut szórakozásra is, és természetesen félre is teszünk, nehezebb időkre.

Ez nyilván addig működik így, amíg mindketten egészségesek és munkaképesek vagyunk, illetve van hol dolgoznunk. Amíg GYED-en voltan, 66 ezret kaptam kézhez, az azért nagyon kemény 2 év volt.

35 éves vagyok, 13 éve dolgozom folyamatosan.

2012. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom műszerészként dolgozik havi 120 e ftot kap, én jelenleg munkát keresek (2 hónapja) egy középfokú és egy felsőfokú végzettséggel. Egy fizetésből élünk albérletben, ami 50 e ft / hó. Hétfőtől - péntekig dolgozik reggel 6-tól délután 2-ig. A hétvégéje mindig szabad.


Van egy hitelmentes autónk plusz kb. 1.5 M forint megtakarított pénzünk. Segítséget a nagymamámtól kapunk, ami kb 3 havonta jelent élelmiszercsomagot. Néhány kiló liszt, tészták, konzervek, száraz bab, lencse, fűszerek lekvárok, befőtt stb.


22/L 28/F

2012. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én egyedül élek, 120 ezret kapok kézbe, egy irodában dolgozok, mint adminisztrátor. 5 napot dolgozom 8 órában, hétvégéim szabadok. Saját lakásom van, nincsen semmiféle hitelem. A pénzt számlákra, ételre, ruhákra költöm, azért marad egy kicsi szórakozásra is, bár nem vagyok az a bulizós tipus, inkább csak haverokkal szoktunk beülni valahova. 26 éves vagyok.
2012. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 600.000 keresek, bentlakásos ápoló vagyok Angliában.

Kaja, szállás ingyen van, az összeset félre tudom tenni, sőt még a kajapénzemből is marad hiába veszek pár dolgot magamnak.


Jövőre jövök ide át tanulni, addig pedig összeszedek egy "kis" tartalék pénzt.

2012. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Budapesten HR-es pozícióban 180-300-ig. De a nálunk dolgozó értékesítők 200e ft és 2.000.000 ft között keresnek. Én is voltam értékesítő, csak túl naiv és jószívű vagyok, ezért átvágnak az ügyfelek.:D

19 L

2017. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!