Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 2 hónapja csináltam a t mobil-nál egy eco xs előfizetést 2 év hűséggel..:S

közben kiderült hogy ki kell költöznöm külföldre Itthon pedig jönnének a számlák. hogy fizessem ki vagy mit csináljak?



2012. szept. 3. 08:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah és ha nem fizetném akkor lenne valamilyen következménye vagy csak simán megszünne?
2012. szept. 3. 08:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Van ugye a kötbér, ami esetedben olyan 30-45000 Ft közé tehető. Vagy kifizeted ezt, és le van rendezve, vagy van a kiskapu: keresel valakit, akinek a nevére átíratod az előfizetést, és onnantól ő használja és fizeti. Az átírás költsége 6000 Ft, plusz vállalod mondjuk, hogy 1 havidíjat (1850 Ft?) kifizetsz, így lényegesen olcsóbban megúszod.
2012. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem fizeted, akkor a kötbért ugyanúgy rád sózzák, és a vele vásárolt mobilt 3 hónap után IMEI alapján tiltják.
2012. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget (mobilt azt nem vásároltam csak előfizetést..:))
2012. szept. 3. 08:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor annyival előrébb vagy, hogy amiatt nem kell aggódni. Ez úgy van a T-nél, hogy kiküldik a számlát, azon van a határidő. Ha addig nem sikerül befizetni a számlát, várnak még 2 hetet türelmesen. Ha ez letelt, kapsz egy hatszázvalahány forintos felszólítást/sms-t. 1 hónap után tiltják a kimenő hívásokat, 2 hónap után a bejövőket is, majd mint írtam, 3 hónap után a mobilt is, ami az előfizuhoz tartozik (nálad nincs). Ekkor rád verik a 3 havi havidíjat késedelmi kamatokkal együtt + a kötbért.
2012. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

értem

amúgy a mobil netre ugye nincs hűségidő tehát azt lemondhatom

mert most úgy van hogy 2 hónapig volt 90 forint innentől kezdve pedig 1000 lenne de szeretném akkor azt is lemondani

2012. szept. 3. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Arra van hűségidő? Vagy csak megkérdezték, hogy kéred-e a Go!Net M-et mellé? Mert ha utóbbi, akkor lemondható simán.
2012. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak megkérdezték
2012. szept. 3. 09:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, debil vagyok. Ha nem vettél mobilt, csak az Eco XS-t, akkor nincs rá hűségidő, lemondhatod a netet.
2012. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
-GONETM sms-ben a 1430-ra
2012. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!