Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van esélyem 8. általánossal...

Van esélyem 8. általánossal arra hogy akár huzamosabb ideig is alkalmazzanak egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Géplakatos vizsgán meghúztak egy tételből, 2013.júniusában lesz pótvizsga. Addig meg kell elégednem* a 8.általánossal. Most jelentkeztem kőművesnek még augusztusban de ma ott hagytam az iskolát, és azért mert még júniusban érdeklődtem a Tótkomlósi Rimax cégnél hogy van-e felvétel. Ma meg is kötöttük a szerződést meg mindent... Holnap kezdek, lehet rá esélyem hogy akár egy évig is alkalmaznak, vagy min múlhat? Jön egy nagyobb iskola végzettségű le cserélhetnek rá? 18. éves vagyok

és pályakezdő...


2012. szept. 4. 20:01
 1/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek jól döntöttem-e? Mert nem vittem volna végig a kőműves szakmát (3 évet) csak amíg nem lett volna meg a géplakatos papír. Egyébként estin le szeretnék érettségizni (majd) de a végső célom, hogy kamionos legyek, és leszek is ha minden jól sikerülne. 21 éves koromra tervezném...
2012. szept. 4. 20:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nem hinném hogy kirúgnak, mert csak 8 osztályod van!! Ha vki nem teszi oda magát, akkor elküldhetik... pl.

de azért mert nem vagy agyoniskolázott azért nem!

2012. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár igazad lenne, van bennem akaraterő meg minden, és mindent megteszek hogy ne küldjenek el,csak 2 hónap a próbaidő, és meg kell hagyni parázok. Mert ha elküldenek, oda van az iskola is meg a munka is... Bár meg fogom tudni oldani ha elküldenek, de ha csak azért küldhetnek el, mert nem csinálom jól amit kell,akkor nem fognak elküldeni... remélem
2012. szept. 4. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajrá!! ;-)
2012. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!