Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egy telket romos...

Vettem egy telket romos házzal, leadnám a fém hulladékokat?

Figyelt kérdés
Van egy romos ház rajta,ajtó ablak inden van,csaptelepek is,wc is.Miben kellene keresnem értékesebb fém hulladékokat(pl réz,vas),hogy azokat ne kidobjam,hanem valamennyi anyagit meg is mentsek.Az udvaron voltak fém hulladékok is,találtam kb 60dkg vörös rezet és 400kg vasat.A MÉH telepen nem fognak lenézni,mert csak 60dkg rezet szeretnék leadni?Eggyáltalán fognak azzal a réz mennyiséggel foglalkozni?
2012. szept. 5. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért néznének le? Az is pénz. Vidd nyugodtan a 60dkg-ot is.

[link]

2012. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van ahol a rezet és egyéb színesfémet csak 2 kilótól vesznek át, de az a 400kg vas jó pénzt ér


de ha szétbontod a házat és egyben maradnak a téglák azokat is el lehet adni hacsak nem vályogból van, meg a cserepet

2012. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,én is gondoltam rá,hogy van valami súlyhatáros dolog.Várom még a hozzászólásokat szívesen.
2012. szept. 5. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A hulladék leadásakor vidd magaddal a személyi igazolványodat, és az adóazonosító jeledet tartalmazó kártyát ("adókártya"), mert szinte biztos, hogy kérni fogják, ha fémhulladékot adsz le, mivel adót vonnak belőle, és befizetik az államnak, Te pedig annyival kevesebbet kapsz kézhez. Más dolgod nem lesz vele.
2012. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!