Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van megoldas nyugdijkerdesben?

Van megoldas nyugdijkerdesben?

Figyelt kérdés

Anyukamnak 3 ev hianyzik a 40 ev munkaviszonyhoz, hogy nyugdijba mehessen. Az utobbi evekben nem igazan talal munkat, ha hosszu honapok alatt talal is valamit, az rovid idon belul megszunik. Gondolom 3 evet nem lehet kifizetni. Vagy igen? Meg hat kinek van annyi penze amugy is.

Mi lehet a megoldas? Annyira szeretnek segiteni neki.


2012. szept. 7. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
hát vmi tanfolyam lehetne a megoldás nagyon más semmi
2012. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs hogy azt mondom, de az a megoldás hogy dolgozon még 3 évet.

Ilyen nincs hogy kifizetjük a 3évet és előbb lehet nyugdíjba menni.

2012. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet fizetni a 3 évet,csak az a baj,hogy ahhoz is 3 év kell,egyben nem lehet.
2012. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

konnyu mondani h dolgozzon meg 3 evet, ha nem talal munkat. Az utobbi 5 evben talan egy ev jott ossze, ami beleszamit a nyugdijba, mert vagy nem jelentik be, vagy megszunik a ceg, vagy valami mindig van. Ha igy folytatodik, a maradek 3 ev 15 alatt jon majd ossze.

Azert koszonom a valaszokat.

2012. szept. 8. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mit vádaskodsz itt?!

Nem én találtam ki a rendszert, nem én rúgom ki mutterod. Kérdeztél és arra az a korrekt válasz amit kaptál. Vagy ledolgozza még a 3 évet, vagy időközben betölti a rávonatkozó nyugdíjkorhatárt. Ennyi. Vagy jobb lett volna ha kapsz egy szebb de minden valóságot nélkülöző választ?

2012. szept. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!