Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Doxa orákról mi a véleményetek?

Doxa orákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem a mostanság gyártott órákról tehát pl. trofeo,grafic.


Igen tudom lehet nem ebben a kategóriába kellett volna kérdeznem ,de üzleti megjelenéshez a jó óra is hozzátartozik! :-)



2012. szept. 8. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha valódi Doxa, akkor az sokat ér! Ha óra-, ékszer szaküzletben veszed, akkor remélhetőleg igen. Ez esetben a hátsó borítójának belső oldalán van egy azonosító szám, azt a jótállási jegyen is nézd meg, hogy felvésték-e.


Ha még nem vetted meg, és kézalól vennéd, akkor vigyétek el egy óráshoz, ő megnézi a belsejét.

Az ilyen márkás órákba a hátlap belső oldalára minden órásnak fel kell vésnie, hogy mikor járt a kezében, mi okból, és a saját engedély-számát. Célszerű megnézetni.


Nekem 42 éves Certinám van, az is eredeti svájci, ezért tudom, amikor tisztíttatni elviszem, akkor ezt csinálja az órásmester.

2012. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az újabb doxákról kérdem, azokban a az ilyen 50-130e ftos kategóriában qartz szerkezet van.Ha vennék nyilván olyat vennék csak amihez megvan még a számla.


De olyat is hallottam,hogy a most boltban kapható doxák már nem ugyanazok a doxák mint régen.

2012. szept. 13. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, beszélj egy órás szakemberrel, aki még aktívan dolgozik, mármint aki foglalkozik javítással.

Ami nekem van, (1970.-ben vettem), akkor 15 ezerért vettem, a havi fizetésem volt kb. 2 ezer. A bratyómnak fél évig törlesztettem az óra árát, amivel kipótolta a pénzemet kölcsönként.

Ha most 50-ért adna használtan egy doxát, nekem gyanús lenne, hogy valóban eredeti-e. A 150 ezrest azért egy órásnak megmutatnám. Ezért mondom, kérdezz rá, hogy egy használt doxa most mit ér. Mert ha valóban eredeti, akkor az még ugyanolyan pontosan jár, mint az én 42 éves órám.

2012. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Doxa grafic nagyon jó!

Én azt vettem.


Nagyon jó a designja ( fiatalos modern és letisztult) és az ilyen luxus órák kategóriájában nem is vészes az ára.

A dobozt is amit adtak hozzák egyszerűen brutál jól néz ki az is. Külön kis bőrpárnát is kap az ember az óratárolásra.


Ugyan nincs meg régóta ( mivel a grafic egy újdonság a doxán belül is)


De amióta megvan teljesen jó és a kinézete miatt nagyon presztízs óra.


Szóval elvagyok ájulva az órámtól :D

2012. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így néz ki egyébként:


[link]

2012. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Ugyan nincs meg régóta ( mivel a grafic egy újdonság a doxán belül is)"

Nem újdonság régóta forgalmazzák a graficot

[link]


Én végül is Doxa Style Automaticot vettem :)


[link]

2012. szept. 25. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Doxa Style nekem kicsit túl öreguras stílus. De szép óra ez is.

Graficról nem tudtam, hogy régóta megvan. De amit linkeltem képet az tuti új kollekció.

2012. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

jaja új kollekció ,csak a Grafic tipusokat régóta gyárták

azért vettem ilyet mert ez mechanikus:D [link]


élőbe nem öreges ,de tényleg talán kicsit komolyságot sugároz

2012. szept. 25. 21:56
 9/12 anonim ***** válasza:
mechanikuson én is agyaltam de azok többsége kinézetre nem annyira tetszetek és a dupla ár sem volt szimpi :)
2012. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jaja a quartzok között sokkal szebbek vannak, de úgy voltam ha lehet inkább egy mechanikust akarok
2012. szept. 25. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!