Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az MLM-röl?...

DollyBaba kérdése:

Mi a véleményetek az MLM-röl? (multi level marketing)

Figyelt kérdés
A közelmúltban voltam egy nagyon ütös elöadáson,és az elöadó nagyon magabiztosnak tünt.A cég fiatal most indúlt kb 1 éve és munkatársakat keres.A termék is fenomenális ahogy elmonta.Mivel még nem foglalkoztam ilyesmivel és számomra ismeretlen az egész valaki tudna segiteni?Hogy ez az üzlet fajta tényleg müküdik ha az ember kitartó?

2012. szept. 11. 16:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Ezt ahoz hasonlítsd, mintha porszívó ügynök lennél.

És ők mind magabiztosak és fenomenális árút kínálnak.

2012. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet semmit sem mondani. MElyik cégről van szó?

Az, hogy csak egy éves az hátrány és nem előny.

2012. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem inkább azt szeretnéd, ha én kérdezném meg, melyik ez a nagyszerű cég?
2012. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor működik, ha alkalmas vagy rá.

Ezt olvasd el, mielőtt döntést hozol:

howtofm.com/doku.php?id=hu:tips:hogyanne

2012. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Az MLM-es munkatársak olyanok, mint a porszívóügynökök. Pozitívan gondolkodnak, lelkesek, agilisek, tele vannak önbizalommal. Ezek mellett egészen mellékes az a tény, hogy soha egy porszívót sem sikerül eladniuk :D
2012. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

Kezdeném azzal, hogy nincs Mikulás, sem húsvéti nyuszi :D Ha ezt feldolgoztad, akkor mondanám, hogy az ilyen önmagad ura leszel és könnyen hamar meggazdagszol című húdenagyonmagabiztosvagyok-MLM cégek mind kamuznak, jó a marketingjük, belépsz, dolgozol napi 10 órát, nem lesz semmi pénzed, ismerőseid meg idegbajt fognak kapni, ha meglátnak, futni fognak előled. És ha a 99%-ba tartozol, akkor sosem gazdagszol meg belőle (ha pedig az 1%-ba, akkor pedig másokból), csak elpazarlod az időd és a kezdőtőkéd. Na így lépj be bármelyik MLM cégbe.


Ja bocs, a 99%, akinek nem sikerült, ők vagy "tehetségtelenek voltak" vagy "nem akarták eléggé" vagy "csak egy kicsit kéne többet dolgozniuk". Én pedig egy gonosz, hitetlenkedő, pesszimista, inkompetens alak vagyok, aki előítéletei miatt nem akar élni egyik csodálatos MLM lehetőséggel sem, és az a vágyam, hogy a főnökeimnek gürizzek éhbérért, ahelyett, hogy valamelyik MLM rendszerben kiteljesenék, mint individuum.

2012. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

"Én pedig egy gonosz, hitetlenkedő, pesszimista, inkompetens alak vagyok"

Ha sosem voltál benne egy rendszerben sem, akkor csak tézisekre hagyatkozol, ergo valóban inkompetens vagy. A többi csak önismereti kérdés, arról nem tudok nyilatkozni, mivel nem ismerjük egymást.

A tények a fontosak, minden más bullshit.

2012. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

"Ha sosem voltál benne egy rendszerben sem, akkor csak tézisekre hagyatkozol, ergo valóban inkompetens vagy.

...

A tények a fontosak, minden más bullshit."


Na meg is jelent az első MLM-es díszpinty, aki tipikusan foggal körömmel védi az MLM-et minden lehetséges fórumon... Hogy ha nem voltam benne egy rendszerben sem, akkor csak tézisekre hagyatkozom? Ezek szerint a náci párt, az al kaida terrorszervezet és az öngyilkos szekták esetében is csak tézisekre hagyatkozom, hisz egyiknek sem voltam tagja. Vagyis a nácik/terroristák/öngyilkos szekták megítélésében csak az kompetens, aki volt már tagja ilyen szervezetnek. Mindenki más (történészek, politológusok) inkompetens, mert nem voltak ott.


Abban egyetértünk, hogy a tények a fontosak, minden más bullshit. Márpedig a tények azt mutatják, hogy az MLM-ezők 99%-a elbukik (ahogyan az újonnan induló MLM cégek 99%-a is), 1% pedig rohadt jól él belőlük, miközben a 99% akár napi 12 órákat is dolgozhat a semmiért, emberi kapcsolatai megromlanak, ismerősei kerülni kezdik. Továbbá tény az is, hogy egyesek képesek a saját házukat is elzálogosítani, hogy hitelt vegyen fel az MLM cégbe való belépéshez. És az MLM vezetők csak azt a tényt hallgatják el, hogy a többségnek nem jön be. Sőt tehetségtelennek nevezik azokat. Milyen rendszer már az ami az emberek 99%-át tehetségtelennek nevezi?

2012. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

Ez vicces :)


Tudod senkinek sem kötelező kipróbálni mindent, se mlm-et, se náci pártot, se al kaidát (agyatlan dolog, hogy jön a kettő egymáshoz)

Viszont olyan témához sem kötelező hozzászólni, amihez nincsenek érvek, csak a birkaösztön, a többiek után menni.


Semmi bajom azokkal, akik nem próbálják ki, nincs idejük rá, kedvük vagy ezer más okuk.

De ezekből is kettő fajta ember létezik:

1. aki csendben hallgat, esetleg megpróbál tájékozódni neadj'isten akár még arra is vetemedik, hogy kérdezzen

olyanoktól, akik elértek valamit a témában (többet/kevesebbet, vagy elszórták bármilyen ok miatt)

2. akik díszpintyeznek és szép magyar mentalitással (elnézést a magyar miatt, de nálunk ez trend) lehúzzák az ismeretlen dolgokat,

különböző érdekes, félelemkeltő kifogásokkal és megnyilvánulásokkal (náci, al-kaida)


Milyen érdekes, én kipróbáltam háromszor is. Első alkalom, minusz kb 50k HUF, második (mert tanultam az elsőből) minusz 10k HUF,

harmadikban milliós, adózott bevételem volt egy 3800 fős szervezet élén. Persze nyilván én vagyok az egy százalék, akinek "szerencséje"

volt.


Hja, az élet ilyen, minél többet foglalkozol célirányosan bármivel, abban a dologban egyre nagyobb szerencséd lesz...


Ha valaki meg olyan birka, hoyg 12 órát dolgozik a semmiért és nem ismeri fel, az nem az egy százalék hibája.

Az élet nem fekete-fehér. Nyitott szemmel kell élni és csukott szemmel aludni. Mi ebben a nehéz?


"És az MLM vezetők csak azt a tényt hallgatják el, hogy a többségnek nem jön be."

Ne általánosítgass. Olvass. [link]

Oda írtam, hogy nem mindenki alkalmas rá és azt is hogy miért nem.

2012. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Ezek a tények?? Ejha, akkor itt a lehetőség, hogy be is bizonyítsd. Attól, hogy levegőbe beszélsz meg kardoskodsz attól ezek még nem lesznek igazak.


Hátha neked sikerülni fog:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2012. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!