Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Engem is megtalált az Intrum...

Engem is megtalált az Intrum Justitia. Valaki segítsen könyörgöm?!?!?!?!

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, 100% hogy semmiféle tartozásom sincs, 19 éves vagyok, iskolás, szüleimmel élek, azon kívül hogy ruhát veszek magamnak semmit sem fizetek én. Jogosítványom nincs, parkolás miatt sem kaphattam. Bankszámlám sincs. Mégis kaptam a szokásos hülye sms-t h keressem meg őket meg 3 napon belül fizessek. E-mail irtam nekik, napok mulva képesek válaszolni, persze ha minden adatomat megadom, még a szobám falának szinét is, addig nem hajlandóak tárgyalni velem. Nemtudom mennyit követelnek rajtam és miért, de annyi eszem van h ne adjam ki az adataimat. Valaki hasonló helyzet? Mit tehetnék?
2012. szept. 12. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
SMS-t? Honnan tudták a mobilszámodat? Nem lehet, hogy régebben valaki másé volt a szám? Ki tudsz belőlük szedni valamit, hogy egyáltalán mi a fenét követelnek rajtad?
2012. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért idegeskedsz?

Sz@rd le nagyívben, ha ez valami komoly követelés, akkor TÉRTIVEVÉNYES AJÁNLOTT levélben fognak megkeresni.

No para -no tartozás.

2012. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kapo1588 ***** válasza:
67%

nyugi véletlen nem új a telefonod? mármint maga a szám? idősebb mint fél éves?

velem is volt h kaptam smst egy banktól h fizessem be a tartozást és kiderült h az új számom előző tulajdonosa tartozik... csak elfelejtette bejelenteni az adatváltozást.

szerintem ez lesz nálad is

2012. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de új kártya, pár hós, nem is használom, mert a régi is pont jó :DD De egyébként cska rosszat olvasok erről a cégről...
2012. szept. 12. 18:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Én ezt a nagynevű céget jól megszívattam.
2012. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és hogy?:D
2012. szept. 12. 19:19
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

Nagyon érdekes ellentmondások vannak a kérdésedben.

Eleve azt írod MEGTALÁLT az Intrum Justitia téged. [Érted? Nem azt írod, hogy ki a lópikula az az Intrum Justitia, akitől sms-t kaptam, hanem azt írod, hogy megtalált... olyan a szhasználatod, mint aki tudta, hogy keresik, és most íme - megtalálták...]


A másik, honnan ismered, hogy az Intrum Justitia hogyan dolgozik. Azt írod: "kaptam a SZOKÁSOS hülye sms-t"


"...addig nem hajlandók tárgyalni velem..." [ha tiszta vagy miért akarsz tárgyalni velük? ]


Gondold végig még egyszer, hogy valóban 100% hogy nincs semmi tartozásod?

Ha valóban nincs, akkor ne foglalkozz velük, és ha továbbra is zaklatnak, zaklatásért jelentsd fel őket a rendőrségen.

2012. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyok egy hülyegyerek, beírom googleba és rákeresek h miez, mit irnak róla, mik a tapasztalatok. És mindenki ugyanazt a hülye sms-t kapja, ezért irtam h engem is megtalált, nem szó szerint értve. Az életemre megesküdnék hogy nincs tartozásom, de nyilván mivel emberből vagyok, tudni akarom h mégis miért kapom ezt a hülyeséget és letisztázni.
2012. szept. 13. 09:59
 9/11 anonim válasza:
100%

Mire jutottál?

Én ma este kaptam egy ilyen smst-t,h.minél előbb keressem fel őket mert tartozásom van!

De milyen tartozás????Felhívtuk a megadott számot mire a faszi azt se tudta miről van szó és azt a választ kaptuk,h.48órán belül értesítenek.....szóval akkor most találják ki,h.mit követtem el ill.mit nem fizettem be???Baromi jó!

2012. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
emailt irtam, csak a nevemet és a telefonszámot adtam meg mikor kértek adatokat, végül rájöttek h nem engem keresnek, azóta békénhagytak.
2012. okt. 11. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!