Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az árvaellátás igénylése hogy...

Az árvaellátás igénylése hogy történik? Mi ennek a pontos menete?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, idén szeptembertől nappali tagozaton tanulok, felsőoktatásban 1 évig. Hová forduljak árvaellátásért? Intézhetem ezt esetleg ügyfélkapun keresztül is? Milyen papírok szükségesek hozzá? Sajnos édesanyám papírjait le kellett adni, így az ő ügyeiről nincsenek információim, és nem tudok ez ügyben senkitől sem segítséget kérni.

Minden segítségét hálás vagyok!


2012. szept. 16. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van a közelben egy Nyugdíjfolyósító Pénztár, akkor menj be, és ott megmondják neked sztem.


[link]


Keress rá:

1019/14 Iskolalátogatási igazolás árvaellátásban részesülők részére


Szerintem ezt a dokumentumot kell kitöltetned, és lepecsételtetned s sulinál, és elküldened az Országos Nyugdíjfolyósító Pénztárhoz.


Ha tavaly is tanultál, akkor a pénzt megkapod nyárra is visszamenőleg.

2012. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!