Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetemista vagyok. A családi...

Egyetemista vagyok. A családi pótlék folyósításához szükséges iskolalátogatási igazolást hova kell beküldenem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen már nincs családi pótlék! Az csak okj-s képzésig jár.
2012. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

értelmes választ kérek

(elsőnek: 26 éves korig jár családi, amennyiben nappali tagozatos diákról beszélünk)

2012. szept. 23. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdező el vagy tájolva egy kicsit..családi 20 éves korig jár középfokú közoktatási intézményben tanuló egyének után.
2012. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a stílus téged minősít....

nappali tagozatos közoktatásban van családi pótlék!

Egy egyetem nem közoktatás, hanem felsőoktatás! Nézz utána és azután írkálj!

2012. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Iskoláztatási támogatás a neve, csak közoktatásban tanulónak jár.Az egyetem NEM közoktatás.

"Az iskoláztatási támogatás a tankötelessé válás évének november 1-jétől a tankötelezettség teljes időtartamára, valamint a tankötelezettség megszűnését követően közoktatási intézményben tanulmányokat folytató gyermekre tekintettel annak a tanévnek az utolsó napjáig jár, amelyben a gyermek a 20. életévét, sajátos nevelési igényű gyermek esetén a 23. életévét betölti.


Közoktatási intézmény: óvoda, általános iskola, szakmunkásképző iskola, szakiskola, gimnázium, szakközépiskola, alapfokú művészetoktatási intézmény, gyógypedagógiai-, konduktív pedagógiai nevelési-oktatási intézmény, diákotthon és kollégium."

2012. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja igen elírtam a középfokú nem kell oda...
2012. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lehet összekapni magad és dolgozni!!!!
2012. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést. Amikor legutóbb néztem az ezzel kapcsolatos dolgokat, még 23 éves korig járt . Remek:( Mennék én dolgozni, csak hát első éves ÁOK hallgató vagyok, és lehetetlen lenne bármilyen munkát összeegyeztetni az órarendemmel. Majd harmadévtől már tudok mellette munkát vállalni, most még nem.
2012. szept. 23. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!