Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 4 órában voltam bejelentve de...

4 órában voltam bejelentve de 8 órában dolgoztam és nem akar kifizetni mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 órában voltam bejelentve a korábbi munkahelyemen közel 1 évig, sajnos úgy alakult, hogy egy hétig betegen voltam és utána amikor visszamentem kirúgott. Ami nekem jár az egy heti munkabér amit ledolgoztam neki még ebben a hónapban + 30 nap munkabér azaz felmondási idő + a részarányos szabadság kifizetése. A gond az hogy mindezeket csak 4 órára akarja kifizetni mert annyira jelentett be mondván hogy 8-ra nem tud mert az úgy nem éri meg neki és vagy vállalom így van nem kapom meg a munkát viszont én ugyebár nem 4-et hanem napi 8 órát dolgoztam neki a 4 óra csak a papírforma volt és most nem akarja kifizetni a kirúgásom utána a juttatásokat csak 4 órába. Az lenne a kérdés lehet-e ilyenkor tenni valamit vagy teljesen felesleges és fogadjam el? A válaszokat előre is nagyon köszönöm.

2012. szept. 24. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

felesleges bármit tenni, nem véletlen alkalmazott 4 órában, ezt te is tudtad...

Ha hatósághoz mész, még téged is meghurcolnak mert belementél a "játékba".

Nem írom azt, hogy máskor jobban nézd meg, mit írsz alá, mert tudom, hogy ezt igen sokan csinálják, és sok ember csak így tud kis hazánkban elhelyezkedni...

sajnálom...

2012. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Sajnos így van.
2012. szept. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!