Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha az ember fejéből kipattan...

Ha az ember fejéből kipattan az isteni szikra és olyan dolgot "talál fel", ami utána hatalmas kaszálást hoz és ez tuti. De nincs egy vasa se a terveket elkészíteni, nincs mire hitelt felvenni (se ingatlan, se munkahely, stb. ). Tippek, lehetőségek?

Figyelt kérdés
Ki kellene váltani a vállalkozóit és neki ezerrel, de másfél milla hiányzik.
2012. szept. 25. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell befektetőt keresni. Ami leginkább azért nehéz, mert ha egy pénzes befektetőnek teljesen előadod a tuti tervedet és megtetszik neki, akkor esélyes, hogy megcsinálja nélküled. Ha pedig nem adsz neki elég információt akkor lehet nem tudja felmérni megéri-e ez neki és inkább be se száll.
2012. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
2012. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tudnék hozzá negyedmilliót adni. Alapítsunk egy kft.-t, csak még kellene pár tag :D
2012. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Flector 67 ***** válasza:
38%
Mit találtál fel pontosan? Elég sok pénzzel tudnék segíteni.
2012. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy elmélet kérdés?
2012. szept. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a kérdés teljesen gyakorlati, a feltalálás viszont szándékosan van idézőjelbe téve, mert nem jutott eszembe jobb megfogalmazás, hiszen a szó szoros értelmében nem feltaláltam, inkább kitaláltam, de az első válaszadó jól írja, ha az ember erről sokat beszél, akkor ez fogja megvalósítani akinek pénze van, én meg mehetek a búsba. A Forma-1et se Ecclestone találta fel, csak anno látta benne a hatalmas pénzt és eszméletlen mennyiségű kölcsönnel megvette a jogot, azóta ő az atyaúristen. Amit mond az a szentírás. Nos természetesen nem annyi jövedelemre gondolok, hanem annyira amire az ember azt mondja, hogy jobban megy neki mint az átlag, vagy egy kicsit több...:) Ja és 47 éves vagyok, tehát nem egy tini találta ki azt hogy a rizst fogyasztás előtt hőkezelni kell...
2012. szept. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!