Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi igaz abból hogy 2013...

Ophidyan kérdése:

Mi igaz abból hogy 2013 január 1-től a 22800ft -os segélyt 11. 000 ft ra leviszik? állitolag ismerősöm látta a hiradóban, deén baromságnak tartom. Semmi infót nemtaláltam róla sehol. Várom a hozzászólásokat

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy? Egyik összegből sem lehet megélni! Bár a segélynek nem is ez lenne a célja!
2012. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez így lesz akkor én leszek az első aki fejbelövi az összes politikust, felgyújtja a parlamentet és az egész várost, aztán fejbelövi magát. Jó murinak hangzik:)
2012. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam semmi ilyesmiről.De nem tartom valószínűnek,mert ekkora ***-ságot nem merne most megtenni a fidesz,akármilyen "antiszociálisak" is.
2012. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam,a nem helyett meg-et akartam írni.
2012. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2!

Igaz nekem van munkám,deEgyetértek, csatlakozom,de a Parlamentet hagyjuk, az egy gyönyörű épület, országunk egyik jelképe, amibe országunk szégyenei ülnek.

Egyébként erről konkrétan még nem hallottam, de mivel mindent ellopnak, így eélyes, hogy ezt is.

2012. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamu.
2012. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami olyasmiről volt szó, hogy maximálják a segélyt, de nem hiszem, hogy ilyen kevés lenne.
2012. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arról volt már szó,hogy a segélyek egy részét Erzsébet utalványban,a maradékot kp-ban utalnák.Lehet,hogy erről van szó,nem?
2012. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!