Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogos a semleges értékelés?

Jogos a semleges értékelés?

Figyelt kérdés

Én kaptam:


Semleges vélemény: A termék szakadt csomagolásban érkezett,szívem szerint átsem vettem volna!Az eladó nagyon

barátságtalan,nem kommunikatív.A temék nem olyan amilyennek a képen látszott!Tőle biztos nem

vásárolok többet!

Másik fél: Nevetséges! Ezt szerintem Te is látod, csak olvasd vissza! Ha a Te postásod trehány, ahhoz nekem mégis mi közöm van? egyáltalán a papír minőségéhez mi közöm?

általános csomagoló papírba csomagolok mindent és eddig soha senki nem kifogásolta! Levélben nem

kerestél meg, inkorrekt itt dirigálni!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.

Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.


A választ én írtam!

Másfél hónap telt el az adás-vétel óta. Egyáltalán nem vagyok és voltam barátságtalan. Nem szeretek "üzleti" téren haverkodni, magázódok, szerintem így illik. Ezért lennék barátságtalan?...

Viszont nem értem az értékelést, nem is a termékkel van baja konkrétan, hanem a csomagolással, amihez a feladást követően semmi közöm és ezért mégis mi a frászért ad semlegest? én pozitívan értékeltem, mert minden rendben zajlott.


2012. okt. 16. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A csomagot úgy kell feladni, hogy ne sérüléssel. Én pl mindig több rétegben csomagoltam emiatt. Az, ha nem a képen szereplő termeket küldtek, nálam nem semleges, hanem negatív értékelést kapott volna. A stílusod kifejezetten arrogáns, én sem vásárolnék tőled ezután.
2012. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


"Az eladó nagyon barátságtalan,nem kommunikatív."


Ennek lehetett valami előzménye amiről nem tudunk. Így tulajdonképpen a kérdésre nem tudunk válaszólni. Tőle is megkérdezhetted volna, hogy miért mondja ezt?


Másrészt amit írtál az felesleges magyarázkodás, ha a másik fél hülye azzal nem tudsz mit tenni. Ha te vagy az eladó várd meg az ő értékelését és te csak azután értékelj.


Egyéb megjegyzésem a témához, hogy lehetőleg ne használjatok nem magyar tulajdonba levő oldalakat. Az hogy magyar nyelvű, meg .hu a vége az nem azt jelenti, hogy magyar, akár dél afrikai is lehet.

2012. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Természetesen írtam neki levelet, nem válaszol...

Postás vagyok, ha mást nem is, de csomagolni tuti biztosan tudok! Én biztos vagyok abban, hogy megfelelően csomagoltam.

Amikor vásároltam valamit aukciós oldalakról, és pelenkás zacskóba illetve reklámpapírba és ehhez hasonlókba csomagolták, azt lefotóztam és elküldtem a feladónak...

2012. okt. 16. 10:21
 4/10 A kérdező kommentje:
azt küldtem, ami a képen volt, nem mást fotóztam, 5 éve vaterázom, ez az állítás a legbizarrabb és nevetségesebb amivel eddig próbáltak bemocskolni.
2012. okt. 16. 10:23
 5/10 A kérdező kommentje:

2 levelet váltottunk egyikben az utaláshoz szükséges adatokat küldtem a másikban pedig megírtam, melyik nap postáztam.

Ezután eltelt másfél hónap és ezt írta.

2012. okt. 16. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg magával a termékkel kellett, hogy baja legyen, ha így értékelt, csak csomagolás miatt kicsinyes dolog lett volna.
2012. okt. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hagyd,nem érdemes ilyennel foglalkozni.


Én legutóbb negatívat kaptam,mert minimál nélkül inditott terméket ami több ezret ér,párszázért megvettem,erre irja hogy meg sincs,én pedig vissza mertem irni hogy akkor minek hirdeti. 3 nap múlva újra feltette a terméket.Ilyen minek vaterázik.

2012. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ezt a viselkedést is elfogadhatónak tartom bizonyos esetekben.
2012. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Semmit sem indokolt meg, azt mondta azért adott semlegest, mert nem vagyok szimpatikus neki...
2012. okt. 16. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:
De azt megkérdezted hogy mire mondja hogy barátságtalan,nem kommunikatív?
2012. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!