Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem fizet egy vásárlóm a...

Ha nem fizet egy vásárlóm a teszveszen, ill. nem jelentkezik a termékért, meddig várjak a negatív értékeléssel, hogy ha kell vissza tudjam igényleni a jutalékot azért a teszvesztől?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Mennyi idő telt el?

Én úgy szoktam, hogy egy héten belül vagy rendezzük, vagy esetleg jelzi (volt már ilyen) hogy később tudna fizetni, vagy nyaral vagy ilyesmi akkor megvárom.

Szerintem sokáig ne várj rá, aki 1-2 napon belül nem képes írni, az már gázos...


De amúgy te írtál neki? És nem válaszolt vissza? Vagy nem írtál és a jelentkezését várod?

2012. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neeem, nem telt el sok idő, csak több ezerért vásárolt tőlem több mindent, és most néztem hogy vannak negatívjai meg semlegesei, hogy nem vette át a terméket, meg 1 hónapot várt rá az eladó.....stb. Csak fel akarok készülni az eshetőségre, meg nem tudom, hogy a teszvesz mennyi idő után fizet vissza még jutalékot.
2012. szept. 5. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!