Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak a munkatársammal?

Mit csináljak a munkatársammal?

Figyelt kérdés
A főnököm,most vett át egy üzletet és egy alkalmazottat is! Az a gondom,hogy az új munkatársam meglopja a főnökömet,amit már többször elmondtam neki,de nem tesz semmit,az új kollégám ugyanúgy a cégnél van!A főnököm nagyon kedves,és nem buta ilyen téren! Nem értem miért nem rúgja már ki,de így nem lehet dolgozni!Valakinek ötlet miért viselkedik így vele?Vagy mit lehetne még tenni,hogy végre eltűnjön???

2012. okt. 16. 12:10
 1/4 anonim válasza:
ha a főnöködet nem zavarja, hogy meglopják, akkor ez innentől nem a te dolgod.
2012. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudom!Csak engem nagyon zavar!Nem szeretek ilyen emberekkel dolgozni!
2012. nov. 2. 11:46
 3/4 anonim válasza:
akkor csak annyit tehetsz, hogy te mész el.
2012. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt viszont nem igazán szeretném,mert szeretem a munkahelyem,meg a főnökömet is,mert "nincs még egy ilyen főnök",de ezt így nem lehet csinálni tovább!:S
2012. nov. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!