Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet -e hangos bemondóval...

Lehet -e hangos bemondóval árulni az utcán? (bővebben lent már nagyon idegesítenek)

Figyelt kérdés
eléggé zavaró nekem éjszakai műszakba vagyok és minden áldott nap egy öreg tata meg a családja mindig ide jön az utca közepére elő kapja a hangos bemondót és azt üvölti: GYÜMÖLCS VÁSÁR!BURGONYÁT HAGYMÁT TESSÉK!CSERESZNYE,MEGGY DINNYE !VÁÁ:@ az agyamra megy. többször leorditottam őket ,hogy húzzanak arréb a francba senki se kiváncsi a rohadt portékájára.de ma megint itt voltak amikor tegnap megígérte ,hogy nem jön ide többet.Ha rendőrt hívok rájuk az eredményes lesz?
2009. aug. 9. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
úgy értem éjszakai műszakba vagyok és nappal aludni akarok és ők nappal árulnak.
2009. aug. 9. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a település közterületein csak az Önkormányzat engedélyével lehet árusítani!


Hívd fel az Önkormányzatot és kérdezd meg : adtak engedélyt ennek az árusnak, hogy megafonnal árusítson autóról??? (Praktikus, ha leírod az autó rendszámát.)


Ha az Önkormányzat nem adott nekik erre engedélyt, akkor mindjárt tegyél panaszt, hogy ez a banda engedély nélkül árusít és a hangoskodásával zavarja a lakókat!


És ebben az esetben a rendőröknek is bejelentheted : közterületeken TILOS engedély nélkül árusítani! Alapos büntetésre számíthatnak, elkobozzák az árusított termékeiket is! :]

2009. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez tetszik :-D de szerintem elég a rendőrőket hívnom úgysincs engedélyük :-) köszi a választ
2009. aug. 9. 13:20
 4/4 A kérdező kommentje:
ma is itt volt.mint kiderült tényleg nem volt engedélye és ráhívtam a fakabátokat:))ennél jobb érzést a világon el sem lehet képzelni :)
2009. aug. 11. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!