Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegnap nagy összegű SPAR...

Tegnap nagy összegű SPAR étkezési utalványt nyertem, vásárolhatok belőle a gyermekeimnek pelust, ruhát is a SPAR-ban, vagy csak élelmiszerre fogadják el?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az üzletben. Végül is mindegy, hogyha csak élelmiszert is, de akkor legalább megmarad a saját pénzed, amit a gyerekekre költhetsz! Gratulálok!
2012. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol nyerted? Egyébként a tescoba nem engedték, még macskakajára sem. Lehet, hogy a spar lazább.
2012. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez üzletlánc függő. Van, ahol mindent lehet venni az utalványból (kivétel cigi,pia), a lényeg, hogy legyen a holmik között élelmiszer is.

Van, ahol csak élelmiszert vehetsz belőle, se tápszert, se babakaját, semmi egyebet.

Végül is, mindegy, hogy élelmiszert vagy mást veszel belőle, a nyeremény mindenhogy jól jön. Gratulálok hozzá! :)

2012. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most néztem a tavalyi nyertesek étkezési utalványt kaptak,de most csak így van írva "százezer forint értékű SPAR utalvány",a telefonba sem étkezési utalványt mondtak ha jól emlékszem.
2012. okt. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!