Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol reklamálhatok ha a 60...

Hol reklamálhatok ha a 60 literes szemeteszsák, amit vettem, csak 20 literes?

Figyelt kérdés
Ráadásul szakad össze-vissza, egyszerűen nem megy bele a 25 literes kukába a 60 literes zsák! Ha teszek bele 10 liternyi szemetet, már szétszakad, mert nem bírja el. És ez nem egy gyártó terméke, hanem nagyon sok ilyen zsákba botlottam már évek óta, de nagyon unom.

2012. okt. 28. 14:32
 1/7 tetro ***** válasza:
Hát ezt a 300 Ft veszteséged valahogy nyeld le. És legközelebb eggyel drágább zsákot vegyél...
2012. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogyasztóvédelem.
2012. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, 20 éve nyelem, elegem van belőle, hogy nem ellenőrzi senki a gyártókat és akkorát hazudnak, amekkorát nem szégyelnek!
2012. okt. 28. 17:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és nincs eggyel drágább zsák, örülök ha kapok, mert még választék sincs, hogy mást választhassak helyette, ami jó ebbe a nyomorult 25 literes kukába.
2012. okt. 28. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyi, nem lehet hogy a kukával van a baj? Emberek százezreinek biztosan jó a zsák, mert akkor nem venné senki...
2012. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, lemértem, a kuka tényleg 25 literes.
2012. okt. 29. 07:31
 7/7 A kérdező kommentje:
És ez a furcsa, hogy hogyhogy más embereknek jó méretű a zsák amit vesznek? Azt hittem, ha ide beírom, mások is megírják, hogy nekik is van ilyen problémájuk.
2012. okt. 29. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!