Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen hajón dolgozni?

Milyen hajón dolgozni?

Figyelt kérdés
Igazából mindenre kíváncsi lennék, ami evvel a munkával kapcsolatos, mik az alapkövetelmények, merre kell dolgozni egy hajón, mennyi a fizetés stb stb...Ha esetleg van valakinek tapasztalata, az kérem, írja le!

2012. okt. 29. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom által kerültem ki májustól-szeptemberig egy hajóra, mint pincér (a végzettségem fodrász). 600 ezret kerestem havonta. De a szállásunkat kifizettették velünk és az orvosi ellátást is ha valami baj történt. Egy ott dolgozó szakács elvágta a kezét. 30ezer forintnak megfelelő összeget fizetett a külföldi orvosnak az összevarrásért, ami egyszer felszakadt utána....

Rengeteget kerestünk, az tény, de 12 óráztunk, a sz*rt is kihajtották belőlünk és annyira bunkók a vendégek, hogy iszonyat. Nyilván, hisz ezzel jár a szakma, de nagyon túlzásba vitték a csicskázást. Itthon még az alpáriak sem csinálnak ilyet...

Ha nagyon ki akarsz menni, akkor menj, próbáld ki. Nekem szörnyű volt ez a pár hónap. Hiányzott a közeg, a barátaim, a szerelmem, a családom, a magyar mentalitás és minden ami magyar! Én ide tartozom!

2012. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 glock21 válasza:

Fos az egész.

Én szakács voltam másfél hónapig. 450-500ezret kerestem egy hónapban. Ami nagyon kevés a ledolgozott 550óra tükrében. Itthon jobban keresek, csak itt pihenőidőben nyilvánul meg.

Nincsenek komoly követelmények. Vartyogj angolul annyira hogy megértsd mit akar az indonéz makákó kollégád és mint az állat robotolj és kussolj napi 14-17órát szabadnap nélkül. Fogadd el hogy 3an lesztek egy kis kabinban jó eséllyel románokkal bulgárokkal. A feszültség a hajókon egyenesen arányos a románok számával.

2013. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!