Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék hajón dolgozni,...

Szeretnék hajón dolgozni, barátom is. Lehetséges-e ugyanarra a hajóra bekerülni, lehet-e ezt így kérvényezni?

Figyelt kérdés
Van pár barátom, akik kimentek hajóra, és én is fontolgatom már egy ideje, hogy mi lenne ha én is kimennék. Barátom is felvetette már egyszer a témát, szóval tudom, hogy benne lenne. De nem szeretnék túl hosszú ideig távol sem lenni tőle, ezért lenne a legjobb, ha egy hajóra osztanának be minket.
2011. nov. 27. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom ez cég függő. Én olvastam oldalakon, hogy lehet párként jelentkezni, de gondolom feltétel hogy mindkét személy megfelelő legyen a munkára. Csak azért mert a "párod" nem fogják felvenni, ha nem beszél nyelveken és kiesik a kezéből a seprű is. Szóval érted.

És gondolom a "páros" jelentkezések limitáltak, szóval nagyobb a konkurencia is.

De egy próbát mindenképp megér.

Azt viszont még érdemes tudnod, hogy minimum 6 hónapra lehet menni hajóra. De írd be a gugliba és kiadja majd a magyar cégeket, ahol le vannak írva a feltételek.

2011. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetséges én sok ilyet ismerek de ez cég függő szerintem...
2011. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még annyi hogy valahol szívesen vesznek fel párokat és van ahol inkább kerülik,ez cég és főnök függő...
2011. nov. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amúgy én a helyetekben hotel munkára mennék,hajó az cigány élet és csak munkáról szól.hotelekben viszont betartják a 8 órát és barátságosabb a munka beosztás mint hajón,nekem jó pár ismerősöm volt hajón és nem ajánlották és már a pénz sem olyan jó mint régen...ha hotelba mentek ott eltudtok menni szabad időben kirándulni vagy akár merre de a hajó van olyan hogy 3 hétig ki sem köt és be vagy zárva,konkrétan a haverom reggel 6-tól dolgozott éjfélig és ez így ment heti 6 napban...magán életedet felejtsd el...ha hotelba mennétek akkor ott kicsit barátságosabb a munka beosztás és ott ha olyan környéken vagytok szabad időben lehet kirándulni esetleg ha téli szezonra mentek akkor síelni...én nem lebeszélni akarlak titeket de jól gondoljátok meg,szerintem a hotellal jobban járnátok....


egy vendéglátós...

2011. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jópáréve voltam egy interjún a párommal és ott mondták hogy párként nem kerülhetünk egy hajóra, mert az csak zavarná a munkát és esetleges konfliktusokhoz vezetne.de ezekszerint van olyan vég akiknél lehet párként menni.
2011. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!