Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számla problémák. T-mobil. Ez...

Számla problémák. T-mobil. Ez most mi? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Korlátozták a kimenő hívásaimat,pedig időben adtam fel az előző számlát.A következőt 16.-ig kell fizetni,amit meg is fogok tenni.Mikor ez ügyben intézkednék,valami előfizetői jelszót kérnek,megadom,de azt mondják hibás.A számlatulajdonossal már nem tartom a kapcsolatot,de biztos nem tiltaná le.A számlák az én e-mail címemre érkeznek,és interneten keresztül fizetem őket.A visszaigazolást is megkaptam.Most ez miért történik??Nem értem...Előfizetői jelszót csak a számla tulajdonos változtathatja meg.Mit tegyek???

2012. nov. 7. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért használsz egy előfizetést, aminek nem Te vagy a tulajdonosa?


Tessék sajátot szerezni.

2012. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ajándék,de a számlákat én fizetem,az előfizető külföldön van.
2012. nov. 7. 14:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem válasz. Ha már nem is tartod vele a kapcsolatot, akkor semmi közöd hozzá. Így hát ne is fizetgesd az ő telefonját, és ne is használd az ő telefonját.
2012. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!