Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az E-bay -en mindenki megbízha...

Fcbpetya kérdése:

Az E-bay -en mindenki megbízható! Venni szeretnék egy cipőt és egy adidast ami a hivatlaso honlapon 24 000, az e-bay -en meg 16-18 k közöt mozog és minden felhasználónak 100 %-os a visszajelzése! Merjek rendelni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 09:44
 1/2 anonim válasza:

E-bayen nem mindenki megbízható, ahogy Vaterán, Teszveszen, Jófogáson, stb. sem.

Cipőt ÉS egy Adidast akarsz??? Nem egy Adidas cipőt?

Először is mindenképp próbálj meggyőződni affelől, hogy nem hamisítvány, ha tudod vedd fel a kapcsolatot olyannal, aki már vett ilyen cipőt, és kérdezd ki a téged érdeklő dolgokkal kapcsolatban. De ez csak óvatosság, az pedi netes vásárlásnál sosem árt. :)

Amúgy a 100%-os visszajelzés elég jól hangzik, szerintem belevághatsz. :)

2012. nov. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elírtam a kérdést,igen:) adidas cipő lenne amit vennék! csak azért vok pesszimista efelől,mert amúgy 22 k itt és ott az ebayern is 20-22k az ára és most akiről irtam annál 15k és 100%-os a visszajelzése,liverpooli.
2012. nov. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!