Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Papírbrikettet csinálok...

Papírbrikettet csinálok itthon és a barátaim vennének tőlem. Köröbelűl mennyiért lehetne eladni darabját?

Figyelt kérdés

Sajnos sehol sem találtam ilyen segítséget a neten és őket se szeretném lehúzni ezért is lennék kíváncsi a darabonkénti árára.

Köszönöm!



2012. nov. 20. 12:15
 1/2 Heiling Gábor válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Méret, összetétel, stb. Én saját felhasználásra gyártanék ilyent, mert eléggé pepecselős melónak néz ki. Mennyit ér a Te időd? Ja meg a piac! Ha a fabrikett árának 50-60 Ft/kg, kb 60%-áért adod akkor szerintem mindenki jól jár. Egyébként mekkora, milyen géped van? Mechanikus, vagy elektromos, pneumatikus. Vetted a gépet, vagy magad csináltad. Azért kérdezem, mert engem is érdekel a téma, de csak saját felhasználásra.
2012. nov. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.


És a kérdéseidre pedig a válaszom, egy mechanikus 6- os gép amit egy magánszemély csinál kifejezetten erre a célra és szerintem olcsóban is adja mint mások meg hát persze segítőkész is. Egyébként ő is magán célra csinálja a papírbriketett és állítása szerint pár hét alatt egész évre megvan a tüzelője.

2012. nov. 29. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!