Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterás eladoktól szeretnék...

Vaterás eladoktól szeretnék tanácsot kérni!? Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
20 ezer ft értékű áruról van szó amit jóval olcsóbban oda adtam az illetőnek.Azt mondja még sem tetszik neki így jó lenne vissza cserélni.Garanciát nem válaltam rá,mert nem olyan dolog amire kellene.Jó állapotú és alig használt dologról van amit feláron adtam oda az eredet árhoz képest.Most vissza akarja csinálni az illető az üzletet.Mondtam jó de akkor küldje ő vissza elöbb.Nem majd ha ő látja a pénzt.De mondom mivan ha én nem látom kapom vissz az árut?Én teszek szívességet és még én küldjem elöbb vissza a pénzt?Hogyan lehetne egy ilyen esetben megegyezni vagy ne fogalkozzak vele és ne cseréljem neki vissza?Vagy mit csináljak?
2012. nov. 22. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, ha nem vállaltál garanciát és azt küldted amit hirdettél, a legtöbb amit tenni tud egy negatív értékelés. Attól én is tartottam már hogy tudják a címemet mi lesz így, de nem kell, a te oldaladon van az igazság.
2012. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor utald vissza neki ha nálad van az áru és megbizonyosodtál róla, hogy semmi baja, épségben van!

Sajnos sokan csinálják (vagy akarják csinálni) azt, hogy így visszakövetelik a pénzt, megkapják, aztán nem küldik vissza az árut, így verve át szegény eladót. Tehát ha vissza is vennéd, csak úgy tedd, hogy előbb te kapod meg az árut!

Esetleg ha nem laktok olyan messze egymástól, lehetne egy személyes találkozó is, és akkor nem lenne ilyen gond.

2012. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!