Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi fizetésből...

Szerintetek mennyi fizetésből lehet/érdemes félretenni havonta egy kisebb lakásra (akár a legputribbra is)?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs az a fizetés a világon, amiből havonta telik egy kisebb lakásra. Én örülök, ha egy élet alatt össze tudok kaparni egyetlen egyet.
2012. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha alád van rakva kaja-szállás-rezsi, akkor minimálbérből is tudsz megtakarítani, akár 40-60000-et is, az egyéb költekezésedtől függően. Ha 200ezres albérletben laksz, akkor meg a 300ezer is kevés lehet, hogy 10000-et félretégy.
2012. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én 16 éves korom óta tudatosan saját lakásra gyűjtök, most 25 vagyok, és még kellene pénz, de nem állok rosszul. Most fognak felgyorsulni az események, mert eddig egyetemre jártam, diákmunkából gyűjtögettem, de végre elkezdtem rendesen dolgozni. Úgy számolom, hogy 2 éven belül meg tudom venni a lakást és be is tudom rendezni.
2012. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha úgy, hogy még egy darabig szüleimnél lakok, amíg dolgozok.
2012. nov. 26. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármennyiből érdemes, sőt igazából minél kevesebbet keresel, annál inkább fontos! Ugyanis annál több időt vesz igénybe, szóval minél előbb elkezded, annál előbb meglesz, és ez éveket számíthat. Aki félre tud tenni havi 200 ezret, annak meg majdnem mindegy, mikor kezdi el.
2012. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!