Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Köteles vagyok hazamenni a...

Köteles vagyok hazamenni a hagyatéki tárgyalásra, vagy esetleg megbizhatok valakit?

Figyelt kérdés
Anyám idén májusban sajnos elhunyt, jelenleg angliában élek. Köteles vagyok-e hazamenni a hagyatéki tárgyalásra? Bár Édesanyámnak nem volt semmi vagyona az egyik nagynénjénél élt. Egy ügyvég jelentkezett, hagyatéki tárgyalás végett. Lehetséges, hogy maradt valamije? Vagy ha nem akkor is van hagyatéki? Ezt csak azért kérdezem, mert nemrég kaptam új munkahelyet és ha úgy sem volt semmilye akkor nem szivesen dobék ki egy returjegy árát. A temetésre hazamentem, de én inkább a szivemben szeretnék emlékezni rá nem effajta tárgyalásokon.
2009. aug. 18. 19:08
 1/1 anonim válasza:
Elég ügyvéddel (egyszeri) megbízási szerződést kötni ,járjon el a nevedben és helyetted.Én is ezt tettem tavaly.
2009. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!