Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhatók ezek az...

Mennyire megbízhatók ezek az otthoni munkák?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen olvasom az ilyen otthoni munka ajánlatok,2-3 óra naponta stb, ezek mennyire megbízhatók?Várom azoknak a válaszát, akik valamilyen módon ilyenben már részt vettek.
2009. aug. 24. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem vettem részt, de keresek.Én is nézegettem ezeket és beszéltem egy emberrel, aki a Yesplus internetes webáruházas rendszerben van benne.Azt mondta nehéz(mondjuk ő csak játszani tudott a gépen)sok idő, energia befektetés kell hozzá.azt mondják a videójukban, hogy nem kell nagy pénzbefektetés, nem is kell, de havonta meg kell venni egy aktiváló csomagot, ami 12ezer körül van, de mondjuk ezt elhasználod, mert vehetsz akármit, bio mosóport, müzlit, stb.De ugye kell csinálnod magadnak honlapot, meg terjeszteni a neten, meg van vele munka rendesen.Szóval én még nem léptem be, most nem akarok havonta tízen egynéhány ezret kiadni drágább cuccokra, meg azért én sem vagyok egy gép zseni.Ő már egy éve csinálja, és most volt az első hónap, hogy nem kellett az aktiváló csomagot megvennie, mert rajta keresztül annyian vásároltak, hogy neki már nem kellet.De ez sem állandó, mert ha nem állandó emberek vannak alattad, akik aktívan dolgoznak, csak vásárlók, akkor nincs biztosítva, hogy minden hónapban megveszik a cuccokat.e mellett meg vannak konferenciák, amikre van hogy el kell menni,de sok webkonferencia is van, amit nem muszáj megnézni/ott lenni, de hasznos.Szóval szerintem az elején tényleg sok időt, pénzt vihet el, ez attól függ mennyit fektetsz bele, mennyire tudsz jól gépezni(nem alap szinten!)Persze egy munka sincs, amibe keveset kéne belefektetni, és sok pénzt hozna.

Remélem segítettem valamennyit.

2009. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a válasz egyszerű.

hülyeség, piramisjáték átverések ,stb.


Mindenki olyan 16-18 év körül elgondolkozik ezeken a szrokon. De idővel rájön, hogy pénzt szerezni rendes munkával lehet csak. vagy bűnözéssel jah.

2009. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!